tel. 603348265 e-mail: kontakt@neuronek.edu.pl

Misja i wizja

Neuronek powstał z zamiłowania do pracy z dziećmi oraz dostrzeżenia konieczności stymulowania sensorycznego coraz młodszych dzieci. Zachowanie , emocje oraz rozwój ruchowy Maluchów jest uwarunkowany dobrą współpracą wszystkich zmysłów. Dla Nas ważne jest aby dostarczyć dzieciom wielu interesujących wrażeń, bodźców do prawidłowego rozwoju. W przyszłości zaowocuje to doskonałą sprawnością ruchową, koordynacją, kontrolą nad emocjami oraz będzie fundamentem do sukcesów- najpierw w nauce szkolnej, a później w dorosłym życiu.

Naszym atutem jest kameralne środowisko oraz domowa atmosfera. Żłobek mieści się w domku jednorodzinnym położonym w otulinie leśnej, z dala od zgiełku ulicy. Priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego spełniamy restrykcyjne wymogi stawiane przez sanepid oraz straż pożarną. Dostarczamy  posiłki ze sprawdzonego źródła, od firmy, która zajmuje się od lat przygotowywaniem dań dla najmłodszych.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych