tel. 603348265 e-mail: kontakt@neuronek.edu.pl

O gabinecie

Już od października zapraszamy na zajęcia do Gabinetu Terapii Dziecięcej NEURON

Gabinet Terapii Dziecięcej NEURON to miejsce dla dzieci, które rozwijają się trochę wolniej, mają trudności z uczeniem się, mają mniej sprawne ręce, są niezgrabne ruchowo, wykazują większą wrażliwość na dotyk, słuch, wzrok lub węch, mają trudności z samoobsługą, problemy emocjonalne, społeczne lub są nadpobudliwe i mają problemy z koncentracją uwagi.

Gabinet NEURON oferuje zajęcia na których dzieci w naturalny sposób uczą się nowych umiejętności i rozwijają swoje kompetencje.

Główną naszą zasadą jest nauka poprzez zabawę, której głównym celem jest osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Drogi rodzicu, jeśli czujesz, że z Twoim dzieckiem dzieje się coś niepokojącego –zapraszamy do Nas, postaramy się rozwiązać każdy problem i udzielić niezbędnej pomocy.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych